• Volejte
    +420 702 138 060

O nás

Slovo majitele

Vážení obchodní partneři, vítám Vás na našich webových stránkách, které Vám představí společnost KERANOS s.r.o., její činnost vč. výrobního programu a technického vybavení.
Věřím, že oceníte nejen moderní stroje a technologie, které plně využíváme, ale zejména osobní přístup našich pracovníků. Velký důraz klademe na dobrou komunikaci se zákazníky a rychlou reakci na jejich potřeby.
Děkuji za Váš čas a těším se na možnou budoucí spolupráci.
Alexandr Cvetanov, majitel

Společnost

KERANOS s.r.o.

Naše nabídka je širokospektrální. Zabýváme se CNC obráběním (soustružením, frézováním, vrtáním), ale i konvenčním obráběním (soustružením, frézováním, vrtáním a broušením).
V rámci stálého zlepšování služeb se snažíme zajistit kompletní dodavatelský servis od nákupu materiálu přes fyzické opracování obrobků až po tepelné zpracování (žíhání, cementování, nitrocementování, kalení, popouštění atd.) a povrchové úpravy (galvanické zinkování, žárové zinkování, černění, niklování, chromování atd.).
  • Seriozní jednání a spolehlivost
  • Flexibilita - rychlá reakce na Vaši poptávku
  • Kvalitní zpracování zakázky
  • Dodržení termínů

Máte zájem o naše služby?

Vyplňte nezávazně krátký poptávkový formulář.

Společnost KERANOS, s.r.o. se zavazuje

Spolehlivost

Být spolehlivým, moderním, profesionálním a přátelským partnerem pro své zákazníky a obchodní partnery v odvětví strojírenské výroby

Kvalita

Být špičkou v dodržování kvality a termínu v segmentu obrábění a zámečnické výroby

Dodavatelé

Provádět pečlivý výběr všech dodavatelů a partnerů, budovat dlouholetý a vzájemný výhodný vztah s dodavateli a obchodními partnery